پنج‌شنبه 7 شهریور‌ماه سال 1392 @ 14:01

لینوکس CnetOS


CentOS (به فارسی خوانده میشود: سِنت‌او اِس)‏ توزیع لینوکسی مبتنی بر توزیع تجاری ردهت (RedHat) است که از طرف جامعهٔ کاربری حمایت و توسعه پیدا می‌کند. نام سِنت‌او اِس مخفف Community ENTerprise Operating System می‌باشد.بر اساس بررسی وب‌گاه web technology surveys در سال ۲۰۱۱ سنت اواس با بیش از ۳۰ ٪ سرور‌های لینوکس در رتبه اول بیش‌ترین لینوکس استفاده شده برای وبگاه‌ها قرار گرفت، این بررسی در سال ۲۰۱۲ میلادی با سنت‌اوس را با سقوطی یک درصدی و فاصله ناچیزی قبل از توزیع دبیان (Debian) در مقام دومین توزیع محبوب برای سرور‌های وب‌گاه‌ها قرار میدهد.


به طور کلی سیستم عامل لینوکس در رده سرور بهتر از ویندوز توانسته خود را نشان دهد و به همین دلیل سهم بیشتری از بازار سیستم عامل های سرور را به خود اختصاص داده است. لینوکس علیرغم بهتر بودن به صورت رایگان عرضه  شده و برای استفاده از آن نیازی به پرداخت هزینه ماهانه برای سرور وجود ندارد. در صورتی که برای ویندوز هزینه ماهیانه 25 تا 80 هزار تومان بسته به 2003 یا 2008 بودن و ویرایش مورد تقاضا باید پرداخت شود.


سیستم عامل لینوکس نه فقط برای وب سرور بلکه برای شبکه داخلی انتخاب مناسب تری نسبت به ویندوز می باشد و ادمین های شبکه با نصب و به کارگیری آن و بهره گیری از ابزارها و امکانات مدیریتی آن می توانند کنترل بهتری بر شبکه خود داشته باشند. همچنین لینوکس دارای فایروال های قدرتمندی می باشد که می تواند تمامی ارتباطات شبکه را در تمام سطوح زیر نظر داشته باشد و شبکه را به حداکثر کارایی لازم برساند.

در بحث  سرویس دهی به سایت های فارسی، دیتا سنترهای داخلی از CentOS به عنوان بهترین گزینه برای این کار استفاده میکنند.سوای تمامی بحث های گفته شده، اکثر نرم افزارهای قدرتمند در مهندسی برق بر اساس سیستم عامل قدرتمند لینوکس عرضه می شوند و برای یک مهندس برق ضروری است که آشنایی کافی با سیستم عامل لینوکس و توزیع های آن  داشته باشد. برای کار و یادگیری ، توصیه من به شما CentOS و RedHat هست.ورژن های 4.7 ،5 ، 6 و 6.4 لینوکس CentOS را میتوانید به قیمتی مناسب از ما تهیه نمائید.برای اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.

 


شماره  0932127216پنج‌شنبه 7 شهریور‌ماه سال 1392 @ 13:32

مجموعه ای بی نظیر از کتاب های انتشارات اشپرینگر (Springer)

مجموعه ای بی نظیر از کتاب های انتشارات اشپرینگر (Springer)


مجموعه ای تخصصی از انتشارات اشپرینگر در زمینه های

  • مهندسی برق
  • مهندسی الکترونیک
  • مهندسی مخابرات
  • مهندسی کنترل
  • مهندسی پزشکی
  • مهندسی شبکه
  • مهندسی نانو و MEMS
  • مهندسی کامپیوتر و IT
  • اتوماسیون و ابزار دقیق
  • مکاترونیککلیه کتابهای منتشره در بازه 1990 تا 2013


کلیه کتاب ها به صورت اورجینال تهیه شده  و  بالا ترین کیفیت را دارند.
برای اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.

 


شماره  0932127216 (مهندس امیر باغی)
ترجمه تخصصی


متن تخصصی ،مقاله،ژورنال ،کتاب ،استاندارد و پایان نامه های مهندسی برق